04: V Trnave prvá výhra

napísané 23.11.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 24.11.2014

Po remíze s Malackami sme sa predstavili na palubovke Trnavy s odhodlaním vydolovať z palubovky Býkov všetky tri body.

FC Bulls Trnava - KSF DOXX Žilina 1:4 (1:2)

Trnava: Hutár - Novota, Krátky, Pecho, Dzibela, Jurina, Magdolen, Hlúch, Ravas, Mrva, Daniš, Šoš

DOXX: Juhás – O. Volek, Kincl, Gavrilov, Horký, Tkáčik, Kudelka, Wtorek , Holák, Lazar - Švanda

GÓLY: Holák, Kincl, Kudelka, Gavrilov

Úvod zápasu sa niesol z oboch strán v opatrnom duchu. Oba tímy čakali, na to čo vymyslí súper a veľa šancí tak v úvode diváci nevideli. Po úvodných minútach sme zistili, že domáci sú hrateľní a tak sme súpera začali napádať. Veľkú šancu otvoriť skóre mal Horký, ktorého prekvapivá strela skončila iba na žrdi. O pár sekúnd sa na druhej strane dostali do brejku domáci. Ich snahu prerušil nedovolene Horký a po nasledujúcom priamom kope sa domáci vďaka Krátkemu radovali z vedenia - 0:1. Vedenie Trnavčanom netrvalo dlho, po akcií Holáka zahodil nemožné Tkáčik, lopta sa však dostala naspäť k HOLÁKOVI a ten loptu prepasíroval do brány - 1:1. Na ihrisku sme dominovali, domáci sa snažili presadiť najmä hrou na pivota, túto zbraň sme ale domácim s prehľadom dokázali eliminovať. Do vedenia sme sa dostali po akcií na ľavej strane. Domáci úplne zabudli na Voleka, ten našiel pred bránou KINCLA, ktorý strelou povedľa brankára otočil vývoj zápasu - 1:2.

V druhom polčase sa pokračovalo v podobnom duchu, na ihrisku sme s prehľadom kontrovali svoje vedenie a súperovi sme nedávali reálnu šancu na návrat do zápasu. Upokojujúci gól padol v 27. minúte. Volek sa dostal do brejku, ktorý vyriešil nezištnou nahrávkou na KUDELKU a ten loptu doviedol do prázdnej brány - 1:3. V závere zápasu sme na ihrisku s prehľadom dohrávali a naše vedenie sme mohli viackrát vylepšiť. Podarilo sa to iba GAVRILOVOVI, ktorý využil nahrávku Horkého - 1:4.

Dianie zápasu sme mali počas celého duelu pevne vo svojich rukách, hoci sa domáci dostali do vedenia, nepanikárili sme a po priemernom výkone sme nakoniec zápas doviedli pohodlne do víťazného konca. O týždeň nás čaká súper z Podolia. „Draci“ zatiaľ v tejto sezóne  nestratili bod a preto ak chceme pomýšľať na úspech, budeme musieť náš výkon vylepšiť.

NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS: KSF Doxx Žilna vs. Dragons Podolie, sobota 29.11.2014, 20:15 - ŠH Rosinky