KSF DOXX ŽIlina - FSC Prievidza 2:5 (1:2)
GÓLY: Gavrilov, M. Volek - Madarász 2, Pavlík, Čampiš, Svitek
DOXX:
 Juhás, Dorčík - O. Volek (C), Gavrilov, Hlucháň, Lazar - Povinec, M. Volek, Chupáň, Halama, Kabašta
Prievidza: Jantoška - Madarász, Tkáč, Pietrik, Svitek, Kalina, Paulík, Čampiš, Kôstka, Švolík

Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, ktorí sa ujali vedenia v druhej minúte, keď sme v obrane zbytočne špekulovali a hosťom sme darovali úvodný gól duelu. Zápas pokračoval v dobrom tempe a po dobrej individuálnej akcii Gavrilova sme v 6. minúte vyrovnali. Snažili sme sa prekonať defenzívu FSC, cez pozornú obranu sme však mali problémy sa presadiť. Najväčšie príležitostí na skórovanie mali Kabašta a Povinec ich šance ostali nevyužité. Hostia hrozili takmer výlučne po brejkoch. Tesne pred polčasom sme opäť v rozohrávke zlyhali, keď sme stratili v defenzíve loptu a hostia naše zaváhanie potrestali.
Ďalšia zo série defenzívnych chýb priniesla hneď v úvode polčasu hosťom dvojgólové vedenie. Od tohto momentu sme začali tlačiť na súpera a hra sa takmer výlučne odohrávala na súperovej polovici. V 24. minúte sme predviedli najkrajšiu akciu zápasu, keď trojica Povinec - O. Volek - M. Volek roztočila kolotoč a po sérií rýchlych prihrávok posledne menovaný pätou znížil na 2:3. Za tohto stavu sme si vypracovali ďalšie 3-4 gólové príležitosti, ich zakončenie však ostalo bez gólového efektu. Na druhej strane Prievidza sa snažila využívať brejkové situácie a po jednej z nich v 30. minúte Madarász zvýšil na 4:2. Naďalej sme pokračovali v tlaku, v dobrých príležitostiach neuspeli Hlucháň, O. Volek, či Lazar, Gavrilov trafil tyč. V závere sme sa pokúsili o zvrat v power-play - skórovať sa nám ale už nepodarilo, naopak Svitek strelou cez celé ihrisko zavŕšil na konečných 2:5 v prospech FSC.
Zápas v ktorom sme chceli bodovať sme nezvládli. Kľúčom k prehre boli veľké individuálne chyby pri prvých troch gólov, ktorými sme darovali hosťom pohodlné vedenie. Hoci sme sa snažili dobíjať bránu súpera, v úzkej hale na Hájiku to bolo ťažké. Súperovi gratulujeme, my musíme popracovať na našich výkonoch, veríme, že proti Kysuckému Novému Mestu to z našej strany bude lepšie.